OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Obchodní podmínky

 

Chcete více informací o zboží?

volejte - 603543005

objednavky@a-gross.cz

 

  • Předmětem plnění je dodávka zboží v e-shopu
  • V e-shopu mohou uskutečnit nákup pouze registrovaní zákazníci, registraci mohou provést pouze zákazníci,kteří mají přidělené platné IČ a podnikají na území ČR. Kontrola registrace není prováděna automaticky,ale ručně, proto může mimo pracovní dobu dojít k prodloužení potvrzení registrace.Odesláním objednávky potvrzuje kupující obchodní podmínky a cenu objednaného zboží.
  • Objednávky jsou vyřízeny zpravidla do druhého pracovního dne. Prodávající je oprávněn plnit předmět objednávky i částečně, dojde-li v době vyřízení objednávky k nedostupnosti objednaného zboží. Prodávající si vyhrazuje právo změn cen zboží na kurzové rozdíly. Prodávající neodpovídá za nedodání zboží v důsledku zpoždění přepravní společnosti nebo vyšší moci.
  • Zboží je dodáváno s daňovým dokladem ( fakturou ), která slouží současně i jako dodací list.Expedice zboží seprovádí prostřednictvím přepravní společnosti Geis Parcel v pracovní dny ( po-pá ).Zboží zasíláme dobírkou, informace o odeslání zboží ( částka, fa.č., zásilka č. ) je zákazník informován formou SMS zpravidla 24 hodin před doručením zboží.Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem zaplacení celé kupní ceny. 
  • Dopravné a balné nehradí zákazník při objednávce přesahující 3000,- Kč včetně DPH. Pokud je hodnota objednávky nižší než 500,- Kč včetně hradí odběratel poštovné a balné v celkové výši DPH 84,70Kč včetně DPH.U objednávek v celkové výši od 500 – 3000,- Kč včetně DPH hradí zákazník poštovné a balné ve výši 72,60 Kč včetně DPH. U neskladného zboží ( dřevěný metr, krejčovské pravítko, vazelíny v rolích ) je zpravidla účtováno dopravné samostatně ve výši 72,60,- Kč včetně DPH. Prodávající nenese odpovědnost za ztráty, zničení nebo poškození během přepravy ke kupujícímu. Kupující je povinen překontrolovat při převzetí stav zásilky, pokud je obal porušen, kupující má povinnost ihned kontaktovat prodávajícího a dohodnout další postup.
  • Reklamce zboží se řídí příslušnými ustanoveními Obchodního zákoníku, záruka se kupujícímu poskytuje v délce 6 měsíců ode dne převzetí zboží. Zjevné zjištěné vady nebo nesrovnalosti ve faktuře je kupující povinen ohlásit prodávajícímu nejpozději do 5-ti pracovních dnů od převzetí zboží. Záruka se nevztahuje na vady zboží, které byly způsobeny neodborným nebo nešetrným zacházením. Reklamce zboží je prodávajícím vyřízena neprodleně po nahlášení reklamce. Místem uplatnění reklamce je A-Gross Olomouc-Holice spol. s r.o., reklamaci je možné nahlásit telefonicky ( v pracovní době od 7 do 15.30 hod ) nebo nepřetržitě mailem objenavky@a-gross.cz
  • Bonus při objednávce přesahující 5000,- Kč včetně DPH. Toto cenové zvýhodnění poskytujeme odběratelům, kteří mají vůči dodavateli vyrovnány veškeré pohledávky. Získaný bonus, bude použitý v následující objednávce, která přesáhne částku 5000,- Kč včetně DPH.Při odběru zboží nad     5.000,00 Kč Vám bude přiznán BONUS 1 % z ceny dodaného zboží. Při odběru zboží nad   10.000,00 Kč Vám bude přiznán BONUS 2 % z ceny dodaného zboží. Při odběru zboží nad   15.000,00 Kč Vám bude přiznán BONUS 3 % z ceny dodaného zboží. Při odběru zboží nad   20.000,00 Kč Vám bude přiznán BONUS 4 % z ceny dodaného zboží.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Prodávající si vyhrazuje právo na úpravy či změny všeobecných obchodních podmínek.