OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

pronájen roušek - top.png

Proč využít služby pronájmu textilních ochranných roušek?

ikony - výhody.png

Zákeřné viry a bakterie, které ohrožují naše zdraví se zpravidla šíří z infikovaného jedince do okolí za pomoci drobných jemných kapének slin a nosního sekretu. Kapénky jsou produkovány během kýchání, kašlání a samozřejmě také i během obyčejné řeči.

Dosah může být i více než 8 metrů, takže jsou nutné ochranné prostředky proti šíření. I samotné dýchání může být zdrojem kapének. Pro průnik bakterií či virů do dalšího jedince je potřeba, aby byly drobné infikované kapénky vdechnuty do organismu ústy či nosem, či mohou proniknout i přes oční sliznice.

Nošení textilní ochranné roušky napomáhá bránit přenosu infikovaných kapének, dále snižuje sklon lidí dotýkat se svého obličeje, což člověk bez roušky nevědomky udělá až 23krát za hodinu?

Společnost A - GROSS OLOMOUC-HOLICE spol. s r.o. nabízí službu pronájmu ochranných textilních roušek. Ochranné roušky 
vám budeme dodávat v dohodnutém množství a stanovených termínech. Dále se postaráme o bezpečný odvoz použitých roušek o jejich hygienické praní a následné ošetření ozónem. Čisté, ošetřené a hygienicky zabalené ochranné roušky vám dodáme zpět tak,  aby je vaši zaměstnanci měli vždy k dispozici a byli chráněni.

Jak funguje pronájem ochranných roušek?

Jak funguje pronájem.png

V případě zájmu o tuto službu, nebo více informací nás neváhejte kontaktovat:

pronájen roušek - down.png